Administratorzy grupy

• Ikonka

Ekonomia i polityka gospodarcza w agrobiznesie; finanse; rachunkowość; marketing; przepisy prawne

Grupa publiczna ostatnia aktywność: 3 mies., 1 tydzień temu

Ekonomia i polityka gospodarcza w agrobiznesie; finanse; rachunkowość; marketing; przepisy prawne

dofinansowanie

• Ikonka Użytkownik Marian napisał 7 lat, 8 mies. temu:

Nie wiem czy dobrze kliknąłem zakładkę ale moje pytanie jest takie: Czy Ministerstwo cały czas pomaga przy wprowadzeniu odpowiednich działań zapobiegawczych poszkodowanych rolników po przebytych klęskach żywiołowych?

• Ikonka Użytkownik Piotr napisał 7 lat, 8 mies. temu:

Niby program “Przywracanie potencjału produkcji rolnej zniszczonego w wyniku wystąpienia klęsk żywiołowych oraz wprowadzenie odpowiednich działań zapobiegawczych” objętego Programem Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 ale z tego co wiem wnioski już nie są rozpatrywane.Może jeszcze będą

• Ikonka Użytkownik Maciej napisał 7 lat, 8 mies. temu:

O pomoc może ubiegać się producent rolny, w gospodarstwie którego w 2010 r. lub 2011 r. wystąpiły szkody spowodowane przez huragan, powódź, deszcz nawalny, grad, piorun, obsunięcie się ziemi, lawinę, suszę, ujemne skutki przezimowania lub przymrozki wiosenne :)

• Ikonka Użytkownik ciekawski napisał 7 lat, 3 mies. temu:

Wiem że w 2010 był na pewno ale czy teraz jest jeszcze…hmm

• Ikonka Użytkownik chudy napisał 6 lat, 12 mies. temu:

W październiku ARiMR uruchomi dwa nowe nabory wniosków o przyznanie pomocy rolników dotkniętych klęską żywiołową

• Ikonka Użytkownik krzysiek napisał 6 lat, 10 mies. temu:

od 16 października ponad połowa rolników ubiegać się może o dopłaty bezpośrednie. Kolejki duże!

• Ikonka Użytkownik wanda napisał 6 lat, 10 mies. temu:

gdzieś czytałam artykuł że w budżecie krajowym na 2013 r. jest dość pieniędzy na dopłaty do ubezpieczeń i zwrot akcyzy jakiś minister tak mówił :)

Zapisz się do newslettera