Administratorzy grupy

• Ikonka

Ekonomia i polityka gospodarcza w agrobiznesie; finanse; rachunkowość; marketing; przepisy prawne

Grupa publiczna ostatnia aktywność: 4 mies., 2 tygodni temu

Ekonomia i polityka gospodarcza w agrobiznesie; finanse; rachunkowość; marketing; przepisy prawne

Kredyty dla rolników. Gdzie?

• Ikonka Użytkownik andrzejs napisał 5 lat, 4 mies. temu:

Witajcie. Jak chciałbym wziąć kredyt na działalność rolniczą. Gdzie musiałbym się udać?

• Ikonka Użytkownik pomidorry napisał 5 lat, 3 mies. temu:

Ja korzystam z BGŻ-tu. Ale chyba każdy bank ma oferty dla rolników. Kwestia szczegółów czyli oprocentowania karencji itd.

• Ikonka Użytkownik mieczysław napisał 5 lat temu:

Kredyty dla rolników udzielają Nordea, FM Bank i Raiffeisen Bank, a Bank Millenium tylko pod hipotekę.
    PKO BP, MultiBanku czy Credit Agricole dają, ale po zaświadczeniu z UG o dochodach gospodarstwa. Trzeba mieć nie raz umowy, faktury czy rachunki z tytułu sprzedaży wytworzonych produktów rolnych, jakies papiery o kosztach utrzymania i nie zaleganiu z opłatami.
    Ogólnie, nieco pod górkę, choc wszystko wciąż ulega zmianie.
    Ja brałem kredyt w 2013 roku.

Podobno bank BPS daje dobry kredyt preferencyjny z pomocą ARiMR no i wszystkie spółdzielcze itd.
    Trzeba pochodzić, popytać, sprawdzić oprocentowanie.

• Ikonka Użytkownik Finanse dla Producentów Rolnych napisał 4 mies., 2 tygodni temu:

JESTEM SPECJALISTĄ Polskiego Banku zajmujący się udzielaniem kredytów gotówkowych dla producentów Rolnych na bieżące wydatki, nawozy, opryski itp. Kredyty do 200 tyś bez zabezpieczeń, na okres do 10 lat. Zadzwoń bądź wyślij sms oddzwonię 881-455-683 Łukasz

Zapisz się do newslettera