Administratorzy grupy

• Ikonka

Rynki zbytu

Grupa publiczna ostatnia aktywność: 5 mies., 2 tygodni temu

Rynki zbytu

Pekińska drożeje

• Ikonka Użytkownik pomidorry napisał 5 lat, 3 mies. temu:

Witam
    Jak uważacie po ile będzie pekin na wiosnę. Po ile u Was teraz płacą? W okolicy Kalisza słychać że dużo jest chorej w środku.
    Pozd

• Ikonka Użytkownik krzysiek9170 napisał 5 lat, 2 mies. temu:

Jeśli będą podwyżki to niewielkie i tylko lokalne. Pekina jest naprawde dużo.

• Ikonka Użytkownik brassica napisał 5 lat, 2 mies. temu:

Gdzie jest tyle tego pekina? Bo chyba nie w Polsce skoro drożeje stopniowo każdego tygodnia? Z tego co słyszałem to dużo jest chorych w środku i stąd wzrost cen. Krzysiu widze wypowiada sie bez zorientowania w sytuacji!

• Ikonka Użytkownik damian napisał 5 lat, 2 mies. temu:

Witam wedlug mnie pekina moze byc sporo ale takiego ktory po przechowaniu szczerze mowiac nadawal sie bedzie spowrotem na pole niestety zbyt slabej jakosci, ja mysle ze na wiosne to znaczy po 15 marca do maja za ladny towar wezmie sie pieniadze:)

Ja mam jeszcze 300 ton i w okolicy wcale nie mam najwiecej , są więksi producenci.A niedługo pojawi się już młody pekin z Węgier iBułgarii.

Z jakiego rejonu jesteś Krzyszfow? Tyle u Was pekina robią? Bilko sadzisz?

Miało być Krzysztof:-)

Jestem z okolic Łowicza pekina u nas jest sporo, a jak tylko lekko podrożał to odrazu wszyscy zamkli chłodnie i wstrzymują sie ze sprzedażą nie wiem czy dobrze na tym wyjdą.Sadzę Bilko i Suprin.

• Ikonka Użytkownik pomidorry napisał 5 lat, 2 mies. temu:

A jak ten Suprin plonuje w porównaniu do Bilko? Lepiej leży w chłodni?

Plon podobny a po przechowaniu jest bardziej zielony jak Bilko. Co ciekawe w tym roku w odmianie Bilko są kapusty porażone tipburnem a w Suprinie nie ma przynajmniej u mnie.

A ile razy wapniem jevhałeś?

Dwa razy ale obie dostały tak samo.

Tylko 2 razy hmm. ja az 7 chlorkiem wapnia a raz preparatem InCa.

Dałem tylko dwa bo nie miałem zamiaru jej w tym roku długo trzymac ale wyszło inaczej. Do tej pory trzyma sie nieźle to chyba nie ma co przesadzac z tymi nawozami.

Ja raz oszczędzałem a potem wyrzuciłem 60 ton wiec teraz dmucham na zimne:-) A wiadomo ze jak jest zimno to lobieranie wapnia jest utrudnione i tipburn gitowy.

Zapisz się do newslettera