Administratorzy grupy

• Ikonka

Siewniki; sadzarki; pielniki

Grupa publiczna ostatnia aktywność: 4 lat, 3 mies. temu

Siewniki; sadzarki; pielniki

sadzarka do czosnku

• Ikonka Użytkownik wawrzyn napisał 4 lat, 11 mies. temu:

Gdzieś wyczytałem o nowej sadzarce do czosnku. Ja mam taśmową 2 rzędową ale zastanawiam się nad sadzarką automatyczną.
    Ktoś ma? Jakąś poleca?

• Ikonka Użytkownik pomidorry napisał 4 lat, 11 mies. temu:

Hej Wawrzyniak. Ja widziałem na agro show sadzarke do czosnku. Z firmy Renal. Jest opisana na e-warzywnictwo.pl. Ty masz podobna? Jak to się sprawdza. Ile się nią obsadzie w ciągu dnia?

• Ikonka Użytkownik wawrzyn napisał 4 lat, 11 mies. temu:

Mam sadzarkę dwurzędową, zawieszaną zakupioną w Agrodealer w Kolcach. Prócz czosnku mozna nią sadzić też dymkę, bób, ale nie próbowałem. Sadzę nią około pół hektara dziennie, ale może więcej. Ma stanowisko dla jednej osoby. Nie jest zła. Sadzę nią chyba z trzeci rok i wypożyczam sąsiadowi.
    Zastanawiam sie jednak nad czymś bardziej zmechanizowanym albo na dwie osoby może.
    Własnie zainteresowała mnie nowa sadzarka, która jest tu opisana. Pewnie cena odstrasza?

• Ikonka Użytkownik zygmunt plon napisał 4 lat, 7 mies. temu:

Też rozglądam sie za sadzarką. Spieszę się przed sezonem wiosennym. Niestety chyba skorzystam znowu z pożyczenia sadzarki od sąsiada. Trudny wybór no i kasa, kasa.

• Ikonka Użytkownik krystian konin napisał 4 lat, 6 mies. temu:

No widzicie, a ja sprzedałem, może bym pohandlował hehe
    Przerzuciłem się na fasolę. Miałem sadzarkę do czosnku, cebuli i bobu, od Krukowiaka. Polecam. Raczej niezawodna.

Zapisz się do newslettera