Administratorzy grupy

• Ikonka

Brokuł; kalafior; kalarepa; kapusta brukselska; kapusta głowiasta biała; kapusta głowiasta czerwona;

Grupa publiczna ostatnia aktywność: 4 lat, 3 mies. temu

Brokuł; kalafior; kalarepa; kapusta brukselska; kapusta głowiasta biała; kapusta głowiasta czerwona; kapusta pekińska; kapusta włoska

odmiany kapusty

• Ikonka Użytkownik paweł napisał 4 lat, 9 mies. temu:

Jaką odmianę kapusty uprawiacie pod agrowłóknina?

• Ikonka Użytkownik ela napisał 4 lat, 9 mies. temu:

Ja mam Grepalę F1. Podoba mi się to, że od początku zawiązuje duże główki, które dopiero potem wypełnia. Ładnie więc wygląda na giełdzie ;)
    Ma małą tendencję do zagniwania przy szyjce i nie pęka.Ma wzniesiony pokrój przez co można zagęścić sadzenie.
    Jest z firmy Syngenta

• Ikonka Użytkownik natan napisał 4 lat, 9 mies. temu:

Ja tej samej firmy mam kapustę Gregorian. Też wysoka i nie gnije od spodu, wyrównana i świetna do kiszenia.
    Prawdę mówiąc znajomy kisił ją i dobrze mu się sprzedała. Ale co. gdzie i za ile to nie wiem

• Ikonka Użytkownik dariuszm napisał 4 lat, 8 mies. temu:

Polecam poczytać materiał redakcyjny. Pokazali sporo odmian kapusty, wszystkie najnowsze i polecane. Do wyboru.

http://e-warzywnictwo.pl/index.php/najwczesniejsze-kapusty-do-tunelu-i-pod-agrowloknine_10714.html

• Ikonka Użytkownik adam napisał 4 lat, 8 mies. temu:

Ja miałem ostatnio Nozomi z Sakaty i była OK. Nieźle wyszedł także Svirel z Nunhemsa.

• Ikonka Użytkownik wawrzyn napisał 4 lat, 8 mies. temu:

Gratuluję.
    Co oznacza, że nieźle wyszedł?

• Ikonka Użytkownik wawrzyn napisał 4 lat, 8 mies. temu:

Gratuluję.
    Co oznacza, że nieźle wyszedł?

• Ikonka Użytkownik kuchnia warzyw napisał 4 lat, 5 mies. temu:

Mirror i Kevin, takie odmiany wczesnej kapusty posadziłam ja :)

• Ikonka Użytkownik rozlewisko napisał 4 lat, 5 mies. temu:

Ja mam kapustę Champ bardzo smaczną, słodką, bez posmaku kapuścianego i goryczki. Wytwarza mały głąb wewnętrzny z typowymi dla wczesnej kapusty dość grubymi liśćmi wewnętrznymi. Nie pęka. Nadaje się do tuneli, pod nieskie okrycia.

• Ikonka Użytkownik adamp napisał 4 lat, 4 mies. temu:

Jakie kapusty wczesne najlepiej Wam schodzą? Zwarte czy raczej te luźne, rozłożyste? Zawsze uprawiałam odmiany duże, ciężkie, zwarte a tu miałem duża zapytanie o pokrój luźny, że niby lepiej schodzi, ludzie sie pytają.

Zapisz się do newslettera