Administratorzy grupy

• Ikonka

Brokuł; kalafior; kalarepa; kapusta brukselska; kapusta głowiasta biała; kapusta głowiasta czerwona;

Grupa publiczna ostatnia aktywność: 2 lat, 5 mies. temu

Brokuł; kalafior; kalarepa; kapusta brukselska; kapusta głowiasta biała; kapusta głowiasta czerwona; kapusta pekińska; kapusta włoska

rozsada kapusty

• Ikonka Użytkownik Artur napisał 5 lat temu:

Jakieś propozycje jakwyprodukować wysokiej jakości rozsadę?

• Ikonka Użytkownik lucek napisał 5 lat temu:

Ciekawym rozwiązaniem w produkcji rozsady jest zastosowanie nawozów organiczno-mineralnych, opartych na koncentracie z alg morskich

• Ikonka Użytkownik Tomek napisał 5 lat temu:

Też czytałem własnie o algach, że efekty stosowania wskazują na możliwość osiągnięcia wyższego poziomu produkcji warzyw przy jednoczesnym podniesieniu jakości plonu. Ktoś już stosował?

• Ikonka Użytkownik puma napisał 5 lat temu:

z własnego doświadczenia mogę powiedzieć że stosowanie nawozu w trakcie produkcji rozsady korzystnie wpływa na wielkość i jakość plonu.

• Ikonka Użytkownik max napisał 5 lat temu:

Najlepsze podłoże do produkcji rozsady FLORATIN jest dobrej jakości oraz zapewnia roślinom prawidłowy wzrost podczas całego okresu produkcji rozsady

• Ikonka Użytkownik waldek napisał 5 lat temu:

Podłoże musi być bogate w składniki pokarmowe, posiadać odpowiednie warunki wodno-powietrzne, odczyn zbliżony do obojętnego, no i oczywiście bez patogenów i szkodników.

• Ikonka Użytkownik cebulaxx napisał 5 lat temu:

witam,
    koledzy jak się wypowiadacie to konkrety piszcie. Takie sloganiki że trzeba nawozic i kupować dobre podłoze to za mało.
    Może ktoś powie czy warto stosowac Geomor Geteo, Humistar, a może inny nawóz. Ile dajecie takich preparatów z algami w ciągu okresu produkcji rozsady, kiedy najlepiej pryskać itd..

• Ikonka Użytkownik skorpion napisał 5 lat temu:

dobra rozsada to podstawa. Różne rozsady do różnych warzyw. W przypadku warzyw kapustnych produkcja na rozsadniku. Jest to sposób nie wymagający od producenta zbyt wielkich nakładów pracy

• Ikonka Użytkownik pomidorry napisał 5 lat temu:

witam koleżanki i kolegów z forum,
    zgadzam się z cebulaxx. konkrety konkrety panowie.
    Ja stosuję Geomar z Arysty do nawożenia podczas produkcji rozsady. Zazwyczaj pierwszy raz podlewamy rozsadę jak ma 2 liście i potem opryskuje kapuste 2 a nawet 3 razy zależy jakie wielkie mam wielodoniczki. Jak mała pojemność doniczki to cześciej trzeba pryskać. Do podlewania daję stężenie 0,2, a do oprysku 0,1. A wy jakie nawozy dajecie?

narka

• Ikonka Użytkownik radek napisał 5 lat temu:

hey, Ja do rozsady kapusty wczesnej stosuje wielodoniczki o pojemności pojedynczej komórki wynoszącej 90 cm3 (54 doniczki w tacy)Dokarmiać można przefermentowaną gnojówką rozcieńczoną w stosunku 1 : 8.

• Ikonka Użytkownik grzegorz napisał 4 lat, 11 mies. temu:

Aby poprawić wzrost systemu korzeniowego i zapewnić jego wysoką aktywność stosuję nawóz Goëmar Goteo

• Ikonka Użytkownik pietruszka napisał 4 lat, 11 mies. temu:

o wysokiej jakości rozasdzie jest sporo materiału na kanale YT BioAgris.
    tutaj film o tym jak zrobić 120 ton z hektara http://www.youtube.com/watch?v=WFkeOM629gc

• Ikonka Użytkownik antoni napisał 4 lat, 11 mies. temu:

Ja polecam rozsadę z Holandii firmy WEST PLANT

• Ikonka Użytkownik Artur napisał 4 lat, 11 mies. temu:

Ja stosowałem Humistar i Rosahumus. Nie ma żadnej różnicy pod kątem efektywności działania.Jedynie różnią się tym że Humistar jest w płynie a Rosahumus w proszku.Jest także jakaś niewielka róznica w cenie.

Zapisz się do newslettera