Administratorzy grupy

• Ikonka

Burak ćwikłowy; marchew; pietruszka korzeniowa; seler korzeniowy; skorzonera

Grupa publiczna ostatnia aktywność: 2 lat, 6 mies. temu

Burak ćwikłowy; marchew; pietruszka korzeniowa; seler korzeniowy; skorzonera

marchew-Deep Purple F1

• Ikonka Użytkownik adam napisał 5 lat, 5 mies. temu:

Bejo Zaden w swojej ofercie ma ciekawą odmianę marchwi Deep Purple F1 czy ktoś z forumowiczów coś może na jej temat powiedzieć? Klienci to kupują?

• Ikonka Użytkownik puma napisał 5 lat, 4 mies. temu:

Wykorzystuję ją przemysłowo, sprzedaję firmie, a ona robi z tego soki

• Ikonka Użytkownik nowy napisał 5 lat, 4 mies. temu:

Ja kupiłem z Bejo i jestem zadowolony idzie do mrożenia :)

• Ikonka Użytkownik michał napisał 4 lat, 7 mies. temu:

Deep Purple F1 nie znam ale polecam też Bejo – Komarno doskonała odmiana przemysłowa o bardzo wysokim plonie. Dobrze się przechowuje, nadaje się na przetwory

• Ikonka Użytkownik puma napisał 4 lat, 5 mies. temu:

I co Adam zdecydowałeś się na Deep Purple F1? Pamiętaj że wszystko zależy od gleby ;)

• Ikonka Użytkownik mieczysław napisał 2 lat, 12 mies. temu:

Deep Purple F1 ma bardzo głęboką barwa z jaśniejszym rdzeniem. Polecana jest na jesienne zbiory dla przemysłu.Można użyć na soki, sałatki i do mrożenia.
    W składzie ma dużo luteiny.Wymaga dokładnej ochrony przed chorobami grzybowymi.
    Okres wegetacji wynosi ok. 135 dni od wysiewu.

U mnie ludzie jednak wolą tradycyjną marchewkową marchewkę ;)

• Ikonka Użytkownik pomidorry napisał 2 lat, 12 mies. temu:

Czołem:)
    Mieszaniec Deep Purple chyba jest najczęściej uprawiany z marchwi o ciemnych korzeniach, czy polecacie/uprawiacie jeszcze jakas inna odmiane marchwi o podobnym kolorze.
    pozdr

• Ikonka Użytkownik czosnek napisał 2 lat, 12 mies. temu:

Jeszcze jest marchew PURPLE HAZE F1 o purpurowej skórce.

Odmiana średnio wczesna z korzeniem długości 20-25cm, charakterystycznie zabarwionym na ciemny kolor. Intensywnie pomarańczowy miąższ kontrastuje z ciemnopurpurową, prążkowaną skórką. Po ugotowaniu blednie purpurowy odcień.
    Wysiew bezpośrednio do gruntu na głębokość 1,5-2cm od końca marca do połowy maja. Zbiór od sierpnia do września.

Ja ostatnio miałem odmiane Pariser Markt . Ciekawa, śmieszna nieco, sprzedałem.

• Ikonka Użytkownik józef napisał 2 lat, 11 mies. temu:

Warto zapoznać się z nowymi odmianami marchwi, gdyż, jak zauważyłem, coraz częściej rynek detaliczny rozgląda się za nowościami. Nie raz nawet nie są to nowości ale inne odmiany tradycyjnych warzyw.
    Pariser Markt 4
    Lunar White
    Yellowstone
    przyciagają.
    Zastanawiam się czy nie przekwalifikować się na nietypowe warzywa.

• Ikonka Użytkownik cebulaxx napisał 2 lat, 11 mies. temu:

Hej a jaki zakład kupuje tę czarna marchew?

• Ikonka Użytkownik józef napisał 2 lat, 11 mies. temu:

No hej, hej. A ja pisałem, że detaliczny. Detal tez jest chłonny. Jak się człowiek wystawi na jakiś targach śniadaniowych, jarmarkach żywności itd, to sprzeda. Więcej z tym roboty ale i frajda kontaktu z żywym człowiekiem.Ja jeżdżę po targach, gdzie są blogerzy kulinarni albo jakieś wydarzenia w tej dziedzinie. Zawsze sprzedam w pien bo oni szukają inności, nowości itd itp.

• Ikonka Użytkownik cebulaxx napisał 2 lat, 11 mies. temu:

Jozef nie obraz się ale ja produkuje towarowo i chce przyczepa zawieźć a nie w koszyku zanieść. Poszukuję firmy która większe ilości tego odbiera
    pozdrawiam

• Ikonka Użytkownik dariusz ziemba napisał 2 lat, 11 mies. temu:

No to ja właśnie napisałem zapytanie do jednej firmy i jak mi odpiszą to Ci, Pomidory, dam znać.

• Ikonka Użytkownik adam napisał 2 lat, 11 mies. temu:

Witam
    te marchew kupuje firma SVZ z Tomaszowa Lubelskiego. Ale oni maja stałych dostawców na kontraktach i chyba tru dno się wbić komuś nowemu.
    pozdrowienia

Zapisz się do newslettera