Administratorzy grupy

• Ikonka

Rzodkiewka; rzodkiew

Grupa publiczna ostatnia aktywność: 4 lat, 4 mies. temu

Rzodkiewka; rzodkiew

Nowalijki

• Ikonka Użytkownik top rolnik napisał 4 lat, 5 mies. temu:

hej, nowalijki normalnie sypiecie czy prowadzicie eko? ja nie wiem czy jestem taki nawiedzony, ale np rzodkiewki starałem się zawsze uprawiać zdrowo. W końcu to i dzieci jedzą i w ogóle. rozmawiałem jednak ostatnio na giełdzie z kolesiem, który nie patrzył na nic i sypał jak wlezie.
    Co wy na to?

• Ikonka Użytkownik zygmunt napisał 4 lat, 5 mies. temu:

Nie mam nowalijek więc poczekam na wypowiedź jakiejś mądrej głowy. Czytałem ostatnio całkiem fajny tekst
    http://www.iodpady.pl/niezdrowe-nowalijki/

• Ikonka Użytkownik donald napisał 4 lat, 5 mies. temu:

Przeczytałem to i co w związku z tym? Wiadomo, ze podsypać zazwyczaj się podsypuje. Nie uprawiam nowalijek a jedyne co mam to nieco pietruszki na nać ale tu mam tylko podlewanie. Jak ktoś robi nawożenie z głową to nic sie nie stanie chyba co? Wiadomo, ze co innego zasilać pietruszkę, seler itd a co innego rzodkiewki, sałatę. Jak ci market sprowadzi np z Czech nowalijki to wątpię czy one takie eko

• Ikonka Użytkownik sasza napisał 4 lat, 5 mies. temu:

ja mam zbyt hurtowy naci pietruszki. nie przyspieszam niczym, nie kombinuję. uprawiam przy okazji jak robię rozsadę. zawsze tak robilim i było dobrze. ale wiadomo, ze ludzie kombinują. jak się dotknie naci np w bieronce to nacią nie pachnie. jakieś takie sztywne są, skórzaste, jak nie nać.

Zapisz się do newslettera