Administratorzy grupy

• Ikonka

Rzodkiewka; rzodkiew

Grupa publiczna ostatnia aktywność: 4 lat, 8 mies. temu

Rzodkiewka; rzodkiew

odmiany rzodkiewki

• Ikonka Użytkownik przemo napisał 8 lat temu:

Uprawiam już rzodkiew Opolanka i Carmen chciałbym zmienić odmianę? Czy ktoś zna jakieś dobre i może polecić?

• Ikonka Użytkownik Artur napisał 8 lat temu:

Jeżeli szukasz urozmaicenia spróbuj Rzodkiew “Redhart”. Jest unikalną odmianą, której pochodzenie wywodzi się z Chin.Polecam smaczna.

• Ikonka Użytkownik puma napisał 7 lat, 10 mies. temu:

Ja polecam odmianę “Sopel lodu” smaczna, jak ktoś lubi ostre to ta się nadaje idealnie!

• Ikonka Użytkownik Maciej napisał 7 lat, 8 mies. temu:

Przemo, a co te co uprawiasz źle schodzą, że chcesz zmienić?

• Ikonka Użytkownik kuba napisał 4 lat, 8 mies. temu:

Ja mam opolankę. Na rynku już pełno rzodkiewki. Jak Wam idzie? W detalu 3,5 za pęczek, jestem zadowolony. Miałem wysiewane pod osłonami, w tunelu. Na hurt jeszcze nie pojechałem bo mi kupujący wszystko na targi biorą. Dobrze trafiłem.
    Jak u Was?

• Ikonka Użytkownik grey napisał 4 lat, 8 mies. temu:

ja też mam opolankę i carmen wypróbowane i na nich jadę. W tamtym roku miałem nieco sopli ale nie byłem zachwycony. Poza tym robak mi je w połowie zjadł.

Mam prócz tych pierwszych również Calimero, okrągłą, średniej wielkości, mocno osadzone i łatwe w wiązania w pęczek. Mało kiedy wchodzi mi na nie parch.

• Ikonka Użytkownik dariuszm napisał 4 lat, 8 mies. temu:

Ja w tym roku posiałem odmianę Sora. Ma bardzo duże zgrubienia, okrągłe i wyrównane. Podobno nie dostaje parcha ale o tym się przekonam. Ktoś ją już miał i może coś powiedzieć? Nie jest najnowszą odmianą ale jeszcze nie uprawiałem.

• Ikonka Użytkownik dariuszm napisał 4 lat, 8 mies. temu:

Ja w tym roku posiałem odmianę Sora. Ma bardzo duże zgrubienia, okrągłe i wyrównane. Podobno nie dostaje parcha ale o tym się przekonam. Ktoś ją już miał i może coś powiedzieć? Nie jest najnowszą odmianą ale jeszcze nie uprawiałem.

Zapisz się do newslettera