Administratorzy grupy

• Ikonka

Nawożenie i żywienie roślin

Grupa publiczna ostatnia aktywność: 1 rok, 11 mies. temu

Nawożenie i żywienie roślin

stosuję Agroleaf Power Total

• Ikonka Użytkownik brassica napisał 8 lat, 5 mies. temu:

Ja stosuję Agroleaf Power Total w uprawie kapusty głowiastej białej. Na ogół daję go 3 krotnie w sezonie. Faktycznie jego cena jest wysoka (280 zł/worek), ale z moich porównań z innymi nawozami wynika że efekty są i to spore. W tym sezonie chciałbym poobserwować jaki jest wpływ Agroleafu na przechowywanie.Jeżeli ktoś ma jakieś postrzeżenia w tym względzie to będę wdzięczny. Pozdrawiam Paweł

• Ikonka Użytkownik beata napisał 8 lat, 5 mies. temu:

Ja stosuje Agroleaf w uprawie warzyw i rzepaku, ale także inne nawozy i muszę przyznać że przy tej cenie to warto rozważyć zakup Efektu lub nawozu Opty. Ich cena w tym sezonie jest około 100 zł za worek niższa nisz Agroleafu.

• Ikonka Użytkownik krzysiek9170 napisał 7 lat, 10 mies. temu:

Efekty stosowania Agrolifu są takie same jak innych nawozów dolistnych a płacimy tylko za marke.

• Ikonka Użytkownik damian napisał 7 lat, 10 mies. temu:

NIe zgadzam sie z powyzszym wpisem Agroleaf Power dziala znacznie lepiej niz inne nawozy chodz cena jest wysoka to i jakosc dzialania jest bardzo dobra i widoczna na kilka dni po zastosowaniu.

• Ikonka Użytkownik mandaryn78 napisał 7 lat, 10 mies. temu:

Spróbujcie nawozu Maximus 20-20-20 +mikro firmy Ekoplon działanie naprawde niezłe dobra rozpuszczalność ma działanie stymulujące rośliny dzięki związkom aminokwasów.Cena dość przyzwoita jak na kieszeń polskiego rolnika.

• Ikonka Użytkownik bartek napisał 7 lat, 10 mies. temu:

Stosuję to co mandaryn i też jestem zadowolony!

• Ikonka Użytkownik krzysiek9170 napisał 7 lat, 10 mies. temu:

Skład Agroleaf Power jest taki jak i innych nawozów a cena nawet trzy razy większa.

Zapisz się do newslettera