14.01.2018
f1

Już w lutym Fruit Logistica 2018
Od 7 do 9 lutego, odbędzie się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Owocowo-Warzywnych Fruit Logistica. Impreza organizowana jest w Niemczech, w berlińskich obiektach targowych – tereny targowe Messe Berlin, Messedamm 22.
Spotkanie Fruit Logistica pozwala na bardzo rozległe przyjrzenie się trendom w branży ogrodniczej. Ekspozycja targów to m.in.: owoce i warzywa w stanie nieprzetworzonym, owoce suszone, orzechy, przyprawy, bioprodukty; sprzęt i rozwiązania związane z pakowaniem, etykietowaniem, magazynowaniem, transportem, przeładunkiem i prezentacją towarów; usługi komputerowe dotyczące zarządzania logistycznego, usługi firm transportowych (w tym usługi lotnicze), oferty kształcenia i doskonalenia zawodowego. Podczas Fruit Logistica organizowanych jest także wiele imprez towarzyszących np.: kongres Fresh Produce Forum, przyznanie nagród FLIA (Fuit Logistica Innovation Award) dla innowacyjnych produktów, usług i rozwiązań technicznych oraz liczne inne prezentacje, warsztaty, fora dyskusyjne.

Bilety na Fruit Logistica już dostępne.

ceny biletów (w euro) w przedstawicielstwie online w kasie
jednodniowy 26,- 31,- 50,-
wielokrotnego wstępu 48,- 58,- 90,-
jednodniowy na

Fruitnet World of Fresh Ideas

112,- - 112,-
wielokrotnego wstępu na targi wraz z udziałem

w Fruitnet World of Fresh Ideas

160,- - 160,-

Ceny wszystkich biletów na targi obejmują także udział we Fresh Produce Forum oraz katalog targowy, do odebrania przy wejściu lub w punktach informacyjnych.

.

e-warzywnictwo.pl


Poleć tę stronę znajomemu

Twój email:
Twoje imię:
Email znajomego:

Błąd wprowadzonych danych.