26.11.2018
7d63dd6b-11d9-45e5-a314-662fefd172a3

20 lat Hazera Poland

21 listopada firma Hazera Poland świętowała 20 lat działalności w naszym kraju. Impreza odbyła się w Teatrze Sabat w Warszawie. Hazera prowadzi hodowlę, dba o rozwój, wytwarza i wprowadza na światowe rynki szeroki asortyment odmian warzyw.

Przypomnimy, że właścicielem spółki Hazera Poland sp. z o.o. jest Hazera Seeds B.V. Jako światowy lider w przemyśle nasiennym, Hazera oferuje Państwu wiedzę, zaangażowanie oraz wsparcie techniczne łącząc lata doświadczeń z najnowszą wiedzą i najwyższej klasy technologią. Firma Hazera prowadzi hodowlę, dba o rozwój, wytwarza i wprowadza na światowe rynki szeroki asortyment odmian warzyw.

Obecność na świecie

Centrale spółki Hazera znajdują się w Izraelu i w Holandii, a jej oddziały działają w dwunastu krajach; ponadto firma dysponuje rozległą siecią dystrybucyjną, obsługującą ponad 100 innych rynków. Międzynarodowa obecność i działalność sprawia, że przedsiębiorstwo jest blisko swoich klientów. Umożliwia to oferowanie im wsparcia technicznego, reagowanie na potrzeby lokalnych producentów, tworzenie odmian dostosowanych do warunków uprawy w określonych uwarunkowaniach klimatycznych i spełniających wymogi rynku.

Innowacja przez technologię

Zgodnie ze swoją dewizą, firma kładzie szczególny nacisk na badania i rozwój. Stosując innowacyjne rozwiązania nieustannie łączy osiągnięcia współczesnej nauki z tradycyjnymi metodami hodowli, aby uzyskiwać odmiany najwyższej jakości, gwarantujące wysokie plony. Hazera bezpośrednio współpracuje z międzynarodowymi placówkami badawczymi, wykorzystując najnowsze osiągnięcia nauki do tworzenia najlepszych rozwiązań spełniających potrzeby klientów z całego świata. W procesie produkcji oraz w naszych laboratoriach działa zgodnie z najwyższymi standardami jakości, w tym ISO oraz NAL.

Producent w centrum uwagi

Producenci warzyw są zawsze w centrum działań firmy. Nasi eksperci współpracują z producentami w celu rozpoznania ich oczekiwań i potrzeb, zapewnienia doradztwa w doborze odmian oraz wsparcia w trakcie całego cyklu uprawy. Takie praktyczne podejście stanowi dodatkową wartość dla klientów – pomaga im zwiększać potencjał upraw, zapewniając maksymalne wyniki produkcyjne przez wiele lat - podkreśla Hazera.

Część grupy Limagrain

Spółka Hazera jest własnością Limagrain Group, międzynarodowego koncernu działającego w branży rolniczej, z siedzibą we Francji. Jako spółdzielnia rolników, grupa Limagrain rozpoznaje potrzeby swoich klientów, dzięki czemu osiągnęła pozycję największej spółki nasiennej w Europie, specjalizując się w hodowli warzyw, upraw polowych oraz w wytwarzaniu produktów zbożowych. Dział nasion warzyw grupy Limagrain jest drugą największą firmą w tej branży na świecie.

MB/Hazera


Poleć tę stronę znajomemu

Twój email:
Twoje imię:
Email znajomego:

Błąd wprowadzonych danych.