19.06.2018
New & Used

Agrarada uruchomiła sklep internetowy z częściami

Firma Agrarada uruchomiła międzynarodowy sklep internetowy dostarczający oryginalne części zamienne do maszyn, takich marek jak Grimme, Asa-Lift, Holaras, Ferbo, Vaia, itp.

Możliwość szybkiego dostarczania części do maszyn rolniczych ma obecnie bardzo duże znaczenie. Firma Agrarada zainwestowała znaczne środki w system internetowy powiązany z magazynem części zamiennych, który jest otwarty przez całą dobę.

Johan Kruijthoff, współwłaściciel polskiej firmy Agrarada  i  jednocześnie współwłaściciel holenderskiego przedsiębiorstwa rolniczego Novifarm ? wie z własnego doświadczenia, jak ważna w rolnictwie jest możliwość szybkiego zamówienia i otrzymania części. Ponadto – zamawianie towarów online staje się obecnie coraz bardziej powszechne. Do tej pory nie było specjalistycznego sklepu internetowego z częściami do maszyn rolniczych tego typu. Razem ze swoim wspólnikiem panem Arkadiuszem Brzyskim i menadżerem ds. serwisu i części panem Fabianem Kieczką, Johan uruchomił międzynarodowy sklep internetowy oferujący szereg oryginalnych części zamiennych, do takich marek jak Grimme, Asa-Lift, Holaras, Ferbo, Vaia, itp. Sklep internetowy jest aktualizowany codziennie.

Korzyści wynikające z zamawiania części online w firmie Agrarada:

? całodobowa dostępność

? widoczna aktualna ilość części w magazynie

? łatwe zamawianie przez internet i telefon

? szybka dostawa w całej Europie

? konkurencyjne ceny

Johan i Arkadiusz zajmują się sprzedażą produktów w ofercie Agrarada z siedzibą w Polsce od 1999 roku. Agrarada specjalizuje się w maszynach rolniczych począwszy od uprawy, poprzez sadzenie, zbiór, i przechowywanie ziemniaków a także cebuli, marchwi, oraz innych warzyw a także buraków cukrowych. W ciągu tych lat Johan zdobył ogromne doświadczenie praktyczne jako współwłaściciel holenderskiej firmy rolniczej Novifarm (www.novifarm.nl). W 2017 roku firma Novifarm została wyróżniona tytułem rolniczego przedsiębiorstwa roku. Arkadiusz i Fabian zbierali swoje doświadczenia zawodowe podczas pracy w Niemczech.

Informacja prasowa


Poleć tę stronę znajomemu

Twój email:
Twoje imię:
Email znajomego:

Błąd wprowadzonych danych.