08.09.2017
Logo_AGRO_SHOW_2017__PNG_
AGRO SHOW już wkrótce już po raz dziewiętnasty
800 wystawców, w tym ponad 100 z zagranicy, 150 tys. m2 powierzchni wystawienniczej i 150 tys. odwiedzających. Już 22 września rusza w Bednarach koło Poznania (gmina Pobiedziska) Międzynarodowa Wystawa Rolnicza AGRO SHOW. Jej organizatorem jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych.
Najnowocześniejsze rolnicze technologie w Bednarach To największa tego typu plenerowa wystawa w Europie. Prezentacje najnowszych i najnowocześniejszych maszyn oraz urządzeń rolniczych potrwają cztery dni. Podczas imprezy zaprezentuje się także wiele firm i instytucji związanych z rolnictwem, w tym producenci nawozów, nasion i środków ochrony roślin.
Wystawa organizowana jest przez PIGMiUR od 1999 roku. AGRO SHOW to jedyne takie miejsce w Polsce , w którym rolnicy mogą nie tylko
zapoznać się z najnowszymi maszynami i urządzeniami rolniczymi, ale również zobaczyć je podczas pracy.
Tradycyjnie już podczas wystawy odbędzie się pokaz maszyn w ringu gdzie prezentować się będą ładowarki, ładowacze czołowe i opryskiwacze.
Prócz tego na pasie głównym odbywać się będą prezentacje maszyn, które opatrzone będą profesjonalnym komentarzem. Pokazy i prezentacje
sprzętu, co roku cieszą się one ogromnym zainteresowaniem ze strony rolników. Wystawa to okazja ,by zapoznać się ze szczegółami konstrukcyjnymi maszyn, ale także szansa na bezpośrednie spotkania i rozmowy z przedstawicielami producentów maszyn i urządzeń rolniczych.
Więcej informacji na stronie https://www.agroshow.eu/agroshow/1,start.html

Poleć tę stronę znajomemu

Twój email:
Twoje imię:
Email znajomego:

Błąd wprowadzonych danych.