Zarejestruj się aby skorzystać ze wszystkich funkcji serwisu

seminis bruki

16 ton różyczki brokułu z odmiany Titanium a może być więcej…

… z uprawy nowego mieszańca SVBL0273 F1, aktualnie wdrażanego na naszym rynku – informował Radosław Grabowski z firmy Bayer, podczas spotkania zorganizowanego w gospodarstwie Wiolety i Krzysztofa Nerowskich z Bruk Unisławskich.

Przeczytaj całość
cebula

Bronisze: Mniejsza podaż bakłażanów, ogórków i cukinii. Wysokie ceny kapustnych

Duża jest podaż cebuli białej w łusce krajowej i importowanej ? ceny maleją i wynoszą 1-1,33 zł/kg.

Przeczytaj całość
susza

Odszkodowania za szkody w uprawach rolnych

Od dnia 03.10.2019 r. do dnia 31.10.2019 r. producenci rolni, w których gospodarstwach rolnych szkody w uprawach rolnych spowodowane wystąpieniem w 2019 r. suszy, huraganu, gradu, deszczu nawalnego, przymrozków wiosennych lub powodzi.

Przeczytaj całość
HumiCalc 4.0 BB

HumiCalc 4.0 ? nawóz wapniowy, nowość na rynku

HumiCalc 4.0 granulowany nawóz wapniowy wzbogacony o kwasy humusowe i fulwowe, bor oraz bakterie Bacillus azotofixans. Nawóz ten działa wielokierunkowo poprawiając parametry gleby.

Przeczytaj całość
01 na otwarcie

Polowe Warsztaty Kalafiorowe Syngenta, BioAgris, GPR Krasoń, Grupy Mularski oraz KPODR

Firma Syngenta podczas Warsztatów Kalafiorowych w Brukach Unisławskich zaprezentowała ciekawe nowości, zarówno z asortymentu kalafiorów, ale też i brokułowe.

Przeczytaj całość
ziemn

Kompleksowa ochrona ziemniaków

Portfolio produktów firmy Syngenta jest szerokie i daje możliwości producentom ziemniaka swobodnego doboru produktów. Zapraszamy do obejrzenia filmu, na którym widać wysoką skuteczność użycia ich w praktyce.

Przeczytaj całość
es otwarcie

Dawka siły odmian sałat z oferty Enza Zaden. Feldtag 2019 w Dannstadt-Schauernheim

W połowie września br. doradcy Enza Zaden Poland zaprosili przedstawicieli czołowych firm “sałatowych” oraz właścicieli gospodarstw wyspecjalizowanych w produkcji sałat w Polsce do Niemiec, gdzie w stacji badawczej w Dannstadt-Schauernheim zaprezentowano najnowsze osiągnięcia hodowlane na tle sprawdzonych już kreacji.

Przeczytaj całość
111

Movento teraz także na wciornastki w cebuli, na bawełnicę w marchwi i …

… pietruszce korzeniowej, pasternaku, na mszyce w szpinaku i ziemniaku. To niektóre gatunki, które przybyły w zezwoleniu stosowania insektycydu Movento 100 SC.

Przeczytaj całość
indeks

Studiuj na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu UP w Poznaniu

Studiuj na Wydziale Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu UP w Poznaniu zapraszamy go obejrzenia filmu w którym przedstawiono wiele argumentów.

Przeczytaj całość
na otwarcie

Bogatsi o wiedzę z Sympozjum Marchwiowego. Informacje z sali wykładowej

Wielotematyczne wykłady Sympozjum Marchwiowego zorganizowanego przez firmę Bejo Zaden wraz z BASF, Yara oraz Agro Jurek podsunęły uczestnikom szeroki wachlarz możliwości zaawansowania technologicznego produkcji tego warzywa.

Przeczytaj całość
Zapisz się do newslettera