Zarejestruj się aby skorzystać ze wszystkich funkcji serwisu

y

Spotkanie w kaliskim zagłębiu warzywniczym. Warzywnicza Agro Akademia BASF

BASF wraz z PZDR w Kaliszu Wielkopolskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego oraz partnerami, firmami: ADOB, Hazera, HM.Clause, Grupą Mularski zorganizowały 13. lutego konferencję w ramach Warzywniczej Agro Akademii BASF.

Przeczytaj całość
kalafior

Konferencja Agro Akademia Warzyw Przemysłowych

Konferencja odbędzie się 15 lutego 2018 roku w hotelu Austeria w Ciechocinku.

Przeczytaj całość
5

Fruit Logistica – technika dla warzywnictwa

Tegoroczne targi Fruit Logistica obfitowały w różne rozwiązania techniczne dla producentów warzyw. Na ekspozycjach firm prezentowane były rozwiązania zarówno dla mniejszych jak i dużych firm.

Przeczytaj całość
IMG_0396

Przegląd cen nasion kalafiorów. Średnie ceny z 6. sklepów nasiennych

Zakupy nasion na tegoroczny sezon nabierają dopiero rozpędu. Firmy je dystrybuujące są jednak dobrze zatowarowane i kuszą rabatami. Poniżej średnie ceny nasion kalafiorów z 6. Sklepów nasiennych.

Przeczytaj całość
Uczestnicy spotkania

Przemysł przetwórczy na zapustach z Monsanto. Bogatych merytorycznie, kulinarnie i …

W tegoroczny tłusty czwartek dzięki inicjatywie firmy Monsanto Polska i firm partnerskich przedstawiciele branży przetwórstwa warzyw spotkali się na Mazowszu, gdzie podsumowano miniony sezon i rozważano trendy na rok 2018

Przeczytaj całość
9

Kujawska Konferencja Cebulowa – galeria zdjęć

6. lutego Hurtownia Ogrodnicza Flortom, Kujawsko-Pomorski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Minikowie oddz. w Zarzeczewie, Monsanto Polska, BioAgris, Yara Poland oraz Bayer zorganizowały Kujawską Konferencję Cebulową

Przeczytaj całość
IMG_9953

Przetwórnie chcą dobrze zapłacić za brokuł i kalafior

owtarzające się od kilku sezonów trudne warunki pogodowe nie sprzyjają producentom kalafiorów i brokułów. By wyjść na swoje muszą oni liczyć każdą wydaną złotówkę i szukać najkorzystniejszych ofert sprzedaży.

Przeczytaj całość
66F0EF97-A276-4A8D-A9FA-CF10CE0647B4

Ziemniaki w przechowalni – stan na 30 styczeń 2018

Łagodna zima sprawia, że coraz liczniej odnotowywane są duże straty w przechowalniach ziemniaków. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Przeczytaj całość
Organiztorzy-spotkania-w-Kruszwicy

Kruszwica warzywniczo-szkoleniowo

25 stycznia w Gościńcu nad Gopłem w Kruszwicy firmy hodowlano-nasienna Bejo, nawozowa Yara oraz Arvensis (spółka dystrybuująca nasiona i rozsadę warzyw) zorganizowały szkolenie z zakres produkcji i ochrony warzyw.

Przeczytaj całość
IMG_4608

Ponure nastroje cenowe na rynku warzyw

Tegoroczna zima jak na razie nie należy do szczególnie mroźnych, niesie to za sobą konsekwencje, które widoczne są również na rynku europejskim.

Przeczytaj całość
Zapisz się do newslettera