26.03.2019
IMG_7827

Hazera planuje poszerzyć swoją działalność na polskim rynku. Odmiany HM.Clause Polska trafią do Hazera Poland

Hazera Poland, polski oddział firmy Hazera należącej do Limagrain Group, światowego lidera w przemyśle nasiennym zamierza poszerzyć ofertę wysokiej jakości nasion warzyw dla polskich klientów. Nowy biznes plan dla działań operacyjnych w Polsce obejmuje wzmocnienie współpracy wewnątrz struktur Limagrain Group, międzynarodowego koncernu w branży agro. Dział nasion warzyw Limagrain (LVS) jest drugą największą firmą w tej branży na świecie.

W związku z udaną dystrybucją produktów Vilmorin-Mikado, Hazera Poland pragnie być w Polsce wyłącznym przedstawicielem wszystkich firm należących do grupy Limagrain. Kanały dystrybucji nasion warzyw Limagrain w Polsce, obecnie prowadzone przez Hazera Poland i HM.Clause Polska będą teraz skupione w rękach Hazera Poland. Wykorzystanie infrastruktury Hazera Poland i jej możliwości dystrybucyjnych to świetna okazja do lepszego wsparcia naszych klientów poprzez rozszerzoną gamę produktów i usług dedykowanych Polsce.

“Dzięki wysiłkom naszego lokalnego zespołu, w ostatnich latach znacząco zwiększyliśmy udział w rynku. Z portfolio firmy Hazera mamy bardzo komplementarną gamę produktów, prawdopodobnie jedną z najlepszych na polskim rynku. Razem będziemy silniejsi, z większymi możliwościami inwestycji na polskim rynku, aby zapewnić naszym klientom najlepsze produkty i obsługę. Jesteśmy przekonani, że dział nasion warzyw Limagrain (LVS) uzyska znaczącą przewagę konkurencyjną, zmieniając model dystrybucji w Polsce,” - mówi Rémi Bastien, CEO w firmie HM.Clause.

“Hazera Poland chce stać się czwartą największą firmą na rynku nasion warzyw,” - komentuje Rami Dar, CEO w Hazera Poland. “Wierzymy, że Hazera Poland ma doskonałą pozycję, aby zaoferować polskim klientom szeroką i bezkonkurencyjną gamę produktów dopasowaną do rynku oraz wysoki poziom doradztwa i usług.”

Koncentrując się na rozwoju, priorytetem Hazera Poland jest zapewnienie ciągłości dostaw naszych produktów do polskich klientów. Oczekuje się, że projekt integracji zostanie w pełni wdrożony do końca 2019 roku.

Informacja prasowa

Hazera jest światowym liderem w branży nasiennej. Hazera oferuje wiedzę, zaangażowanie i wsparcie agrotechniczne, łącząc wieloletnie doświadczenie z najnowszą technologią. Firma Hazera prowadzi hodowlę, dba o rozwój, wytwarza i wprowadza na światowe rynki szeroki asortyment odmian warzyw.

Centrale spółki znajdują się w Izraelu i w Holandii, a jej oddziały w dwunastu krajach. Oprócz tego firma dysponuje rozległą siecią dystrybucyjną, obsługującą ponad 100 innych rynków. Międzynarodowa obecność i działalność sprawia, że jesteśmy blisko naszych klientów, co umożliwia oferowanie wsparcia technicznego, reagowanie na potrzeby lokalnych producentów, hodowla odmian dostosowanych do warunków uprawy w określonych uwarunkowaniach klimatycznych i spełniających wymogi rynku.

Spółka Hazera jest własnością Limagrain Group, międzynarodowego koncernu działającego w branży rolniczej, z siedzibą we Francji. Jako spółdzielnia rolników, grupa Limagrain doskonale rozpoznaje potrzeby swoich klientów, dzięki czemu osiągnęła pozycję największej spółki nasiennej w Europie, specjalizując się w hodowli warzyw, upraw polowych oraz w wytwarzaniu produktów zbożowych. Dział nasion warzyw grupy Limagrain jest drugą największą firmą w tej branży na świecie.


Poleć tę stronę znajomemu

Twój email:
Twoje imię:
Email znajomego:

Błąd wprowadzonych danych.