24.07.2019
Oferta pracy 200x200

Oferta pracy – Bejo Zaden Poland

Firma Bejo Zaden Poland Sp. z o.o., będąca częścią międzynarodowej firmy Bejo Zaden B.V., specjalizującej się w hodowli, produkcji i sprzedaży nasion warzyw gruntowych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Regionalnego Przedstawiciela Sprzedaży na terenie Polski zachodniej

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ogrodnicze lub rolnicze oraz gruntowna wiedza w tych dziedzinach
  • praktyka w gospodarstwie warzyw gruntowych
  • pracowitość, uczciwość, doskonała organizacja pracy
  • dyspozycyjność, prawo jazdy kategorii B
  • język angielski na poziomie komunikatywnym
  • obsługa komputera

Zadania:

  • obsługa dotychczasowych klientów firmy oraz  zdobywanie nowych
  • fachowe doradztwo
  • generowanie sprzedaży produktów firmy
  • organizacja lokalnych doświadczeń i dni otwartych
  • ścisła współpraca z dystrybutorami w rejonie
  • współpraca z zespołem Bejo, raportowanie do przełożonych

Oferujemy:

  • profesjonalny rozwój zawodowy w środowisku międzynarodowym
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do 31.08.2019

na adres: g.pastuszka@bejo.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. Nr 133, poz. 883)”.

Poleć tę stronę znajomemu

Twój email:
Twoje imię:
Email znajomego:

Błąd wprowadzonych danych.