26.02.2016
marek zielinski prezentuje mieszanca Vision

Marek Zieliński prezentuje mieszańca Vision F1

Polecane na sezon 2016 odmiany cebuli do przechowywania i typu hiszpańskiego – Syngenta

W kolejnej odsłonie odmian cebuli szczególnie polecanych przez przedstawicieli firm do produkcji w 2016 r. prezentujemy mieszańce cebuli do przechowywania i typu hiszpańskiego hodowli Syngenta.


Vision F1 – wysoki potencjał plonotwórczy, liście o wysokiej zdrowotności, szczypior mocny równo załamujący się, duże cebule o wysokiej jakości, wyrównane do bardzo długiego przechowywania.

Vision F1

Medalion F1 - duże kuliste cebule dające wysoki plon handlowy, polecana na wszystkie typy gleb szczególnie na gleby słabsze.

Medalion F1

Rijnsburger 5 Holenderka- odmiana przystosowana do uprawy na terenie całego kraju, cebule regularne, okrągłe dobrze dosychające po zbiorze, nie przejawiają tendencji do porastania nawet przy braku zastosowania chemicznej regulacji pobudzenia stożka wzrostu np. Himalaya, Fazor.

Banko – kuliste cebule o bardzo wysokim potencjale plonotwórczym, polecana również na stanowiska bez możliwości nawadniania z uwagi na bardzo silny i mocny system korzeniowy.

Banko

Bratko F1 – wysoki potencjał plonotwórczy, cebule duże i wyrównane, ze względu na silny system korzeniowy nadaje się na słabe stanowiska.

Bratko F1

Małgorzata Srebro


Poleć tę stronę znajomemu

Twój email:
Twoje imię:
Email znajomego:

Błąd wprowadzonych danych.