18.10.2013
polagra

Rolnicze premiery w Poznaniu

Przełom stycznia i lutego 2014 w Poznaniu to idealny klimat do podejmowania kluczowych decyzji inwestycyjnych w obszarze profesjonalnej obsługi technicznej działalności rolniczej. Dokładnie w dniach 30 stycznia – 2 lutego odbędzie się największe wydarzenie skierowane do decydentów branży rolniczej – Międzynarodowe Targi Mechanizacji Rolnictwa POLAGRA PREMIERY 2014.

Przygotowania do Polagry Premiery to intensywny czas, aby z niemniejszym niż w 2012 roku sukcesem zaprezentować branżę gościom targów. Zarówno wystawcy jak i zespół targów wspólnie pracują na sukces wydarzenia, który już w tej chwili jest przesądzony. Polskich producentów przyciąga m.in. specjalnie przygotowaną promocją krajowych wytwórców.
Skupiamy się na sukcesie naszych wystawców dlatego przyciągamy profesjonalistów, osoby decyzyjne średniego i wyższego szczebla. Rozpoczęliśmy już działania zmierzające do promocji wydarzenia na rynkach zagranicznych wśród spółdzielni produkcyjnych, dystrybutorów artykułów i sprzętu rolniczego oraz grup producentów rolnych. Aktywność ta obejmuje rynki: Rosji, Niemiec, Francji, Litwy, Ukrainy, Węgier, Rumunii, Czech, Słowacji i Białorusi – mówi Jakub Patelka, dyrektor Targów Polagra Premiery.

Organizatorzy dbają o pełną informację zwiedzających i wzmocnienie rozpoznawalności polskich marek, dlatego wydzielony zostanie pawilon dedykowany krajowym brandom. Lokalizacja ta zostanie każdorazowo oznaczona na mapach i w materiałach informacyjnych. Dodatkowo przygotowane zostanie specjalne wydawnictwo  PRZEWODNIK PO POLSKICH MARKACH  tłumaczony na 10 języków docelowych rynków, skąd pochodzą odbiorcy wystawców targów.

Do grona krajów, do których kierowany jest najsilniejszy przekaz promocyjny targów w tym roku dołączył także Kazachstan, a to głównie za sprawą programu promocji polskich producentów uruchomionego przez Ministerstwo Gospodarki na tym rynku. W związku z ww działaniami planowany jest udział kazachskich profesjonalistów- handlowców, dystrybutorów, zaopatrzeniowców – w zbliżającej się edycji Polagry Premiery. Aby dokonać wyboru idealnego dla swoich potrzeb, zagraniczni goście spotkają się zarówno z liderami rynku jak i mniejszymi dostawcami rozwiązań dla działalności rolniczej.

Źródło: mtp.pl


Poleć tę stronę znajomemu

Twój email:
Twoje imię:
Email znajomego:

Błąd wprowadzonych danych.