26.07.2019
Print

Takii i Go Products przedstawiają UNIO

26 lipca 2019 r. – Specjalista w dziedzinie uszlachetniania roślin Takii i producent dymki cebuli Go Products wzmacniają swoją współpracę, wprowadzając na rynek “UNIO” – nową markę dymki cebuli. Partnerzy chcą ukształtować markę UNIO, aby być lepiej rozpoznawalnym w segmencie dymki cebuli. Misja UNIO: wzmocnienie rozwoju producentów.

Japoński specjalista w dziedzinie uszlachetniania roślin, firma Takii, i holenderski producent dymki cebuli – Go Products, współpracują ze sobą pomyślnie już od dłuższego czasu. Strategiczne partnerstwo na wyłączność w połączeniu z nową identyfikacją marki to logiczny krok na drodze do uzyskania wiodącej pozycji w tym segmencie rynku.

Na początku tego roku obie firmy rodzinne podpisały umowę o współpracy w siedzibie głównej firmy Takii w Kioto, Japonia. “To kamień milowy dla naszej współpracy, a także szczególny moment dla mnie osobiście. Po 18 latach pionierskiej pracy w Go Products, również dzięki mojemu synowi Arjenowi, staliśmy się profesjonalną organizacją, o której na początku marzyłem”, mówi Hans Goud, założyciel i współwłaściciel firmy Go Products.

Kazuo Hatsuda (Senior Executive Director Takii & Co. Japan) i Hans Goud (Go Products)

W ubiegłych miesiącach te dwie firmy prowadziły zakulisowe przygotowania do wprowadzenia na rynek nowej marki dymki cebuli pod nazwą “UNIO”.

UNIO ma unikalną tożsamość, ale bazuje na innowacyjnym programie hodowli cebuli prowadzonym przez firmę Takii, a także serwisie i obsłudze oferowanej przez specjalistę w dziedzinie dymki cebuli – firmę Go Products i jej producentów. Poprzez markę UNIO firmy Takii i Go Products chcą wyraźnie wyróżnić się w segmencie dymki cebuli. Erik Vesseur, szef działu sprzedaży w Takii Europe: “Misją UNIO jest wzmocnienie rozwoju producentów. Robimy to poprzez oferowanie zróżnicowanego asortymentu dymki cebuli, które wyróżniają się między innymi wczesnością i plonami, ale także poprzez wsłuchiwanie się w potrzeby producentów oraz stawianie sobie wysokich wymagań, jeśli chodzi o jakość i obsługę. Niezawodność jest przy tym ważną wartością marki. Nasze hasło “set to grow” (gotowi na wzrost) dodatkowo podkreśla misję UNIO”.

Więcej na temat UNIO oraz asortymentu UNIO można znaleźć na nowej stronie internetowej www.settogrow.eu

O firmie Takii

Takii to jedna z czołowych na świecie firm zajmujących się uszlachetnianiem roślin warzywnych i ozdobnych. “Creating tomorrow today” (dzisiaj tworzymy jutro) to slogan obrazujący wyraźnie filozofię firmy. Dzięki ogromnemu zaangażowaniu firma ta tworzy, produkuje i dystrybuuje wysokiej jakości odmiany roślin, a także zapewnia niezwykle wartościowe wsparcie dla innych partnerów w ramach łańcucha dostaw. W sektorze warzyw przedsiębiorstwo to jest ważnym graczem na rynku hodowli cebuli, warzyw kapustnych i warzyw owocujących. W segmencie hodowli roślin ozdobnych firma Takii jest liderem na rynku, jeśli chodzi o słonecznik, paciorecznik i jarmuż Scarlet.

O firmie Go Products

Go Products to firma rodzinna posiadająca ponad 30 lat doświadczenia w produkcji dymki cebuli. Już od ponad 15 lat przedsiębiorstwo to współpracuje z różnymi producentami, dzięki czemu jest znaną marką w segmencie dymki cebuli. Zajmując się eksportem oraz sortowaniem i pakowaniem, firma specjalizuje się także w dystrybucji dymki cebuli rożnych odmian i rozmiarów. Troska o najlepszą jakość jest przy tym najważniejsza. Dzięki nowoczesnym i bardzo wszechstronnym liniom sortowniczym, firma Go Products spełnia najsurowsze wymogi w zakresie jakości i sortowania pod względem rozmiaru. Oprócz tego na potrzeby różnych partnerów przedsiębiorstwo to zajmuje się obsługą magazynową i sortowaniem.

Informacja prasowa


Poleć tę stronę znajomemu

Twój email:
Twoje imię:
Email znajomego:

Błąd wprowadzonych danych.