16.05.2017
IMG_6895

Timac Agro rozdał Nissana Navarę i dwie Skody Fabie

W Centrum Hotelowo-Konferencyjnym Congress & SPA w Ossie k. Rawy Mazowieckiej 11 i 12 maja br. odbyła się “Wielka Majówka Timac Agro Polska”. Było to połączenie merytorycznej konferencji oraz specjalnej akcji marketingowej – “Wielkiej Loterii Timac Agro Polska”, skierowanej do topowych klientów firmy, którzy w odpowiednim czasie (02.01-24.04.2017) zakupili jednorazowo minimum 200 litrów nawozów płynnych z bogatej oferty Timac Agro. Uczestnicy konferencji mieli możliwość wygrania jednej z 3 nagród: samochodów Nissan Navara i dwóch Skód Fabia.

Wieczorem 11 maja odbyła się uroczysta kolacja (m.in. z pokazem laserów, prezentacją szkoły samby z Brazylii) i miało miejsce losowanie nagród w “Wielkiej Loterii Timac Agro” dla klientów uczestniczących w wiosennej promocji produktowej. Jej laureatami zostali: Łukasz Zabłocki z województwa zachodniopomorskiego, który wygrał samochód pick-up Nissan Navara oraz Pan Witold Horotko (woj. mazowieckie)  i Gospodarstwo Rolne Paweł Szóstak (woj. mazowieckie), którzy wygrali samochody osobowe marki Skoda Fabia. Podkreślić należy, że warto było uczestniczyć w tym wielkim, chyba największym branżowym wydarzeniu tej wiosny! W spotkaniu uczestniczyło prawie 400 klientów firmy Timac Agro Polska (rolników i ogrodników), 50 pracowników i ponad 30 osób z mediów branżowych, prasy i portali internetowych.

Wykładowcy spisali się na konferencji na medal – było konkretnie i na temat! Nagrody podobały się wszystkim, podczas losowania emocji nie brakowało, ale najbardziej cieszyli się z nich jak zwykle ci, którym udało się je wygrać! Gratulujemy nagród nagrodzonym, a organizatorom udanej imprezy! Tak trzymać!

Informacja prasowa


Poleć tę stronę znajomemu

Twój email:
Twoje imię:
Email znajomego:

Błąd wprowadzonych danych.