31.10.2019
IMG_6459

Udane dni z Hazerą świetna platforma dla całego łańcucha dostaw świeżych produktów
W tym roku Hazera zaproponowała nową koncepcję dla Dni Otwartych, które tradycyjnie odbywają się w Holandii w 39 tygodniu roku i nazwała je The Hazera Experience Days, czyli Dni Otwarte – Doświadczaj Produktów Hazery.
W stacji doświadczalnej w miejscowości Warmenhuizen zbudowaliśmy warzywny supermarket i zaprezentowaliśmy ponad 130 odmian z naszej oferty. Dzięki takiemu rozwiązaniu stworzyliśmy dla producentów warzyw, przetwórców i detalistów wspólną platformę do poznania produktów, wymiany pomysłów i ciekawych rozwiązań, informacji o rynkach i ich potrzebach. Wszystko po to, aby budować silną i owocną współpracę, która pozwoli na dalszy rozwój obiecujących odmian warzyw.
Pierwszą edycję “Experience Days” uważamy za udaną, z gośćmi z różnych regionów świata reprezentującymi cały łańcuch dostaw świeżych produktów. Serdecznie dziękujemy naszym partnerom i klientom, którzy przyczynili się do tego sukcesu.
Spotkajmy się za rok!

Hazera jest światowym liderem w branży nasiennej. Hazera oferuje wiedzę, zaangażowanie i wsparcie agrotechniczne, łącząc wieloletnie doświadczenie z najnowszą technologią. Firma Hazera prowadzi hodowlę, dba o rozwój, wytwarza i wprowadza na światowe rynki szeroki asortyment odmian warzyw.
Centrale spółki znajdują się w Izraelu i w Holandii, a jej oddziały w jedenastu krajach. Oprócz tego firma dysponuje rozległą siecią dystrybucyjną, obsługującą ponad 100 innych rynków. Międzynarodowa obecność i działalność sprawia, że jesteśmy blisko naszych klientów, co umożliwia oferowanie wsparcia technicznego, reagowanie na potrzeby lokalnych producentów, hodowla odmian dostosowanych do warunków uprawy w określonych uwarunkowaniach klimatycznych i spełniających wymogi rynku. Spółka Hazera jest własnością Limagrain Group, międzynarodowego koncernu działającego w branży rolniczej, z siedzibą we Francji. Jako spółdzielnia rolników, grupa Limagrain doskonale rozpoznaje potrzeby swoich klientów, dzięki czemu osiągnęła pozycję największej spółki nasiennej w Europie, specjalizując się w hodowli warzyw, upraw polowych oraz w wytwarzaniu produktów zbożowych. Dział nasion warzyw grupy Limagrain jest drugą największą firmą w tej branży na świecie.

Notatka prasowa


Poleć tę stronę znajomemu

Twój email:
Twoje imię:
Email znajomego:

Błąd wprowadzonych danych.