09.06.2017
Wiktor Długosz

Wiktor Długosz

WIKTOR DŁUGOSZ (Awimex) ODSZEDŁ OD NAS

Z przykrością informujemy że w związku z nagłą chorobą, w dniu 8 czerwca br. odszedł od nas założyciel i właściciel firmy Awimex, Wiktor Długosz. Wiktor był bardzo znaną i cenioną osobą w branży warzywnej, który utrzymywał wieloletnie pozytywne relacje z wszystkimi kontrahentami. Na pewno pozostanie w naszej pamięci jako bardzo pogodny i wspaniały człowiek.
Był pasjonatem uprawy cebuli, miał zawodowe zacięcie do pomidorów polowych. Członek światowego klubu Elit onion club. Wiecznie młody duchem. Wspólne z producentami i przedstawicielami firm hodowlano-nasiennych czy zakładów przetwórczych poszukiwał coraz to lepszych odmian i rozwiązań agrotechnicznych.

Żegnamy ciepłego człowieka, oddanego swojej pasji, który nie mógł stać w miejscu – oglądał plantacje warzyw w Japonii, w USA, w Nowej Zelandii. Żył tym co robił!

Informujemy że uroczystości pogrzebowe odbędą się w środę dnia 14 czerwca. Msza żałobna rozpocznie się o godzinie 11:00 w Kościele p.w. Podwyższenia Krzyża Świętego, ul. Aliny 17 w Zielonej Górze, pochówek odbędzie się na cmentarzu komunalnym (starym) przy ul. Wrocławskiej w Zielonej Górze.


Poleć tę stronę znajomemu

Twój email:
Twoje imię:
Email znajomego:

Błąd wprowadzonych danych.